HypoGo logo
HypoGo logo
Hypoteční úvěr Potřebujete poradit?
Refinancování Průvodce Kontakt Pro poradce Přihlášení CZ flag SK flag
Americká hypotéka
Hypoteční úvěr
Refinancování
Americká hypotéka
Průvodce Kontakt Pro poradce Přihlášení CZ flag SK flag
Průvodce hypotékou Novinky Srovnání poskytovatelů Poradna a kontakt Pro poradce CZ flag SK flag
Česká spořitelna, a.s.
Zkušenosti a recenze
Průměrné hodnocení našimi zákazníky
3,1
z 1263 hodnocení


Ohodnoťte vaši zkušenost
s Česká spořitelna, a.s.

Z našeho průvodce

HypoGo circle

Nejčastěji kladené otázky ke službě HypoGO (FAQ)

Nejčastějši kladené otázky k službě HypoGO s odpovědmi. Kolik stojí naše služba? Jak HypoGO funguje? S čím mi služba pomůže a proč ji využít?

HypoGo circle

Informace o hypotékách

Přemýšlíte, jaká hypotéka je pro vás nejvýhodnější? Pokud zvažujete hypoteční úvěr, měla by vás při výběru vhodné banky zajímat hlavně výše úrokové sazby, doba fixace, délka splácení, RPSN a další poplatky.

Rychlý kontakt - zavoláme vám!

Odesláním potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Podmínek upravujících užití těchto stránek a souhlasím s nimi.
Beru na vědomí, že Zaloto s.r.o. (správce osobních údajů) zpracovává moje osobní údaje za účelem vyřízení a evidence mých požadavků. Podrobnosti v Zásadách ochrany osobních údajů.
Názory z českého internetu
Hledali jsme názory napříč českými diskuzními fóry a jinými weby,
abychom došli k co nejobjektivnějšímu obsahu.
Patrik K.
coolpujcky.cz
Rozhodl jsem se, že si konečně zařídím vlastní bydlení, ale k tomu jsem potřeboval finanční podporu. Na internetu jsem si prošel nabídky různých hypoték a pečlivě si porovnal jejich podmínky, úroky, veškeré výhody a nevýhody. Jako nejlepší mi připadala Hypotéka České spořitelny a tak jsem si o ni podal žádost. Hypotéku jsem dostal a nyní už nemusím bydlet po pronájmech, ale bydlím ve vlastním bytě. Určitě doporučuji všem, kdo uvažují o vlastním bydlení a chtějí hypotéku s příznivými podmínkami.
Pavel S.
fintel.cz
Moje zkušenosti s hypotékou u České spořitelny jsou vesměs kladné, i když … poměrně výhodná procenta jsem získal po uzavřená hypotéky. Po konci fixačního období už to tak výhodné nebylo. V současné době uvažuji o refinancování, protože jsem našel výhodnější nabídky.
Emil B.
coolpujcky.cz
Myslím si, že Hypotéka České spořitelny je v současné době mezi všemi českými hypotečními produkty nejvýhodnější. Rozhodl jsem se ji využít, protože mě zaujaly nízké úrokové sazby, nulový poplatek za posouzení žádosti a řada doplňkových služeb. Navíc jsem už řadu let klientem České spořitelny, takže jsem si ani nemusel zakládat nový běžný účet u jiné banky. Z mojí strany tedy naprostá spokojenost a tuto hypotéku stoprocentně doporučuji.
Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 300 000 Kč se splatností 108 měsíců a úrokovou sazbou 8,7 % ročně má měsíční splátku 4 055 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru činí 3 000 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 9,5 % a celková částka splatná spotřebitelem 440 940 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 15, doba splácení 93 měsíců, úroková sazba 5,9 % ročně, RPSN 6,4 % a celková částka splatná spotřebitelem 380 115 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě.

Nejrychlejší cesta k vlastnímu bydlení!
Tržní sazba
Česká spořitelna, a.s. 2,64 %
Průměrná sazba u HypoGO
2,60 %
Průměrná sazba u HypoGO 2,60 %
Nejrychlejší cesta k vlastnímu bydlení!
Tržní sazba
Česká spořitelna, a.s. 2,64 %
Průměrná sazba u HypoGO 2,60 %

Chci mít výhodnou hypotéku
Máme registraci České národní banky

Potřebujete poradit? Řešíte problém?

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme.

+420 246 034 350