HypoGo logo
HypoGo logo
Hypoteční úvěr Potřebujete poradit?
Refinancování Průvodce Kontakt Pro poradce Přihlášení CZ flag SK flag
Americká hypotéka
Hypoteční úvěr
Refinancování
Americká hypotéka
Průvodce Kontakt Pro poradce Přihlášení CZ flag SK flag
Průvodce hypotékou Novinky Srovnání poskytovatelů Poradna a kontakt Pro poradce CZ flag SK flag
Equa bank a.s.
Zkušenosti a recenze
Průměrné hodnocení našimi zákazníky
3,0
z 1376 hodnocení


Ohodnoťte vaši zkušenost
s Equa bank a.s.

Z našeho průvodce

HypoGo circle

Nejčastěji kladené otázky ke službě HypoGO (FAQ)

Nejčastějši kladené otázky k službě HypoGO s odpovědmi. Kolik stojí naše služba? Jak HypoGO funguje? S čím mi služba pomůže a proč ji využít?

HypoGo circle

Informace o hypotékách

Přemýšlíte, jaká hypotéka je pro vás nejvýhodnější? Pokud zvažujete hypoteční úvěr, měla by vás při výběru vhodné banky zajímat hlavně výše úrokové sazby, doba fixace, délka splácení, RPSN a další poplatky.

Rychlý kontakt - zavoláme vám!

Odesláním potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Podmínek upravujících užití těchto stránek a souhlasím s nimi.
Beru na vědomí, že Zaloto s.r.o. (správce osobních údajů) zpracovává moje osobní údaje za účelem vyřízení a evidence mých požadavků. Podrobnosti v Zásadách ochrany osobních údajů.
Názory z českého internetu
Hledali jsme názory napříč českými diskuzními fóry a jinými weby,
abychom došli k co nejobjektivnějšímu obsahu.
Pavlína K.
coolpujcky.cz
Přes dva roky jsem splácela svoji hypotéku u jedné velké nejmenované banky, ale zdálo se mi, že platím zbytečně moc a rozhodně jsem nebyla spokojená. Proto mě zaujala nabídka Equa bank na výhodné refinancování stávajícího hypotečního úvěru. Nejdříve jsem tomu moc nevěřila, ale nakonec jsem se rozhodla této nabídky využít a hypotéku jsem si převedla k této bance. Udělala jsem moc dobře – splácím teď menší částku a moje hypotéka je nyní mnohem výhodnější než předtím. Pokud nejste se svojí hypotékou spokojení, doporučuji refinancování od Equa bank – zaručeně získáte lepší smlouvu, než jste měli doposud.
Viktor M.
coolpujcky.cz
Po letech jsme se konečně rozhodli, že si postavíme vlastní dům, k tomu jsme ale nejdříve potřebovali získat hypotéku. Pečlivě jsme si tedy porovnali nabídky českých bank a po prostudování jejich stránek jsme si vybrali hypotéku Equa bank, která se nám zdála jako nejvýhodnější. Nyní po roce už můžeme říct, že jsme se rozhodli správně – neplatíme nesmyslné poplatky, úroky jsou opravdu nízké a vše proběhlo naprosto bez problémů. Pokud zvažujete, že si vezmete hypotéku a nevíte, u které banky si podat žádost, stoprocentně doporučujeme Equa bank – lepší podmínky jinde najdete jen těžko.
Reprezentativní příklad

Výše úvěru 2 000 000 Kč, doba trvání 30 let, celkový počet splátek 361, měsíční splátka 8 421 Kč, pevná úroková sazba po dobu pěti let 2,99 % p. a., RPSN 3,05 %, celková částka splatná spotřebitelem 3 039 754 Kč. Poplatky související s úvěrem: zdarma poskytnutí hypotéky, zdarma měsíční vedení běžného účtu, zdarma vedení a správa hypotéky, měsíční poplatek za pojištění schopnosti splácet 0 Kč. S hypotékou vám dále vzniknou následující náklady: očekávané náklady na odhad nemovitostí 3 900 Kč (v případě bytové jednotky), náklady na zápis zástavního práva k nemovitosti do katastru v předpokládané výši 0 Kč, poplatek bance za odeslání pokynu k výmazu zástavního práva a dalších práv z katastru při ukončení hypotéky ve výši 500 Kč společně s náklady na řízení u katastru nemovitostí v předpokládané výši 1 000 Kč, náklady na ověření podpisů v předpokládané výši 30 Kč, náklady na výpis nebo opis z katastru ve výši 0 Kč. Všechny výše uvedené položky jsou zahrnuty do RPSN. Dále je požadováno pojištění nemovitosti. Úvěr je zajištěn zástavním právem k nemovitosti.

Nejrychlejší cesta k vlastnímu bydlení!
Tržní sazba
Equa bank a.s. 2,49 %
Nejrychlejší cesta k vlastnímu bydlení!
Tržní sazba
Equa bank a.s. 2,49 %

Chci mít výhodnou hypotéku
Máme registraci České národní banky

Potřebujete poradit? Řešíte problém?

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme.

+420 246 034 350