HypoGo logo
HypoGo logo
Hypoteční úvěr Nabídka nemovitostí
Refinancování Potřebujete poradit? Průvodce Kontakt Pro poradce Přihlášení CZ flag SK flag
Americká hypotéka
Hypoteční úvěr
Refinancování
Americká hypotéka
Nabídka nemovitostí
Průvodce Kontakt Pro poradce Přihlášení CZ flag SK flag
Průvodce hypotékou Novinky Srovnání poskytovatelů Poradna a kontakt Pro poradce CZ flag SK flag
Raiffeisenbank a.s.
Zkušenosti a recenze
Průměrné hodnocení našimi zákazníky
3,6
z 4536 hodnocení


Ohodnoťte vaši zkušenost
s Raiffeisenbank a.s.

Z našeho průvodce

HypoGo circle

Nejčastěji kladené otázky ke službě HypoGO (FAQ)

Nejčastějši kladené otázky k službě HypoGO s odpovědmi. Kolik stojí naše služba? Jak HypoGO funguje? S čím mi služba pomůže a proč ji využít?

HypoGo circle

Informace o hypotékách

Přemýšlíte, jaká hypotéka je pro vás nejvýhodnější? Pokud zvažujete hypoteční úvěr, měla by vás při výběru vhodné banky zajímat hlavně výše úrokové sazby, doba fixace, délka splácení, RPSN a další poplatky.

Rychlý kontakt - zavoláme vám!

Odesláním potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Podmínek upravujících užití těchto stránek a souhlasím s nimi.
Beru na vědomí, že Zaloto Digital s.r.o. (správce osobních údajů) zpracovává moje osobní údaje za účelem vyřízení a evidence mých požadavků. Podrobnosti v Zásadách ochrany osobních údajů.
Názory z českého internetu
Hledali jsme názory napříč českými diskuzními fóry a jinými weby,
abychom došli k co nejobjektivnějšímu obsahu.
Věra N.
coolpujcky.cz
Na rekonstrukci mého bytu jsem nutně potřebovala půjčit a jako ideální řešení mi připadala hypotéka. Tu ale dnes nabízí snad každá banka a tak nebylo lehké si mezi nimi vybrat. Nakonec jsem se ale rozhodla pro Raiffeisenbank a to především proto, že mi ji doporučilo hned několik mých známých, kteří mají s touto bankou výborné zkušenosti. Hypotéka mi byla poměrně rychle schválena a já jsem mohla brzy poté začít s rekonstrukcí. Pokud plánujete opravu či modernizaci vašeho bydlení, Raiffeisenbank hypotéku vám vřele doporučuji – nemusíte platit za sjednání úvěru ani za vedení účtu a i úroky jsou docela nízké.
Karel M.
coolpujcky.cz
Raiffeisenbank považuji za solidní banku a myslím si, že u ní má člověk vždy jistotu kvalitních finančních služeb. Protože mám s touto bankou dobré zkušenosti už z dřívějška, rozhodl jsem se, že si o hypotéku požádám právě u ní. Velmi příjemně mě překvapila rychlost, s jakou bylo vše vyřízeno a i celkové podmínky úvěrové smlouvy. Raiffeisenbank hypotéka se rozhodně vyplatí a pokud se chystáte bydlet ve vlastním, tato banka vám může nabídnou úvěr s nejlepšími podmínkami na trhu.
Gabriela Onderková
porovnej24.cz
Za mě velká spokojenost. U konkurenční banky nám zamítli žádost o hypotéku protože manžel je OSVČ. Ale u Raifky s námi celé důkladně prošli a spočítali všechny naše příjmy. Nakonec to stačilo a máme hypotéku na půldomek. Jsme rádi že nám Raifka takto vyhověla.
Reprezentativní příklad

Úvěr je čerpán jednorázově v plné výši. Mimo měsíční splátky bance klient zaplatí jednorázový poplatek za čerpání úvěru na návrh na vklad zástavního práva 1 500 Kč (pokud si tuto službu zvolí, jinak je čerpání zdarma), měsíční poplatek za vedení běžného účtu 250 Kč (orientační údaj, banka nabízí i účty, za které nemusíte platit žádné poplatky). Dále jsou s úvěrem spojeny tyto jednorázové náklady nehrazené bance (uvedené v orientační výši): ocenění nemovitosti 4 500 Kč, pořízení výpisů z katastru nemovitostí 350 Kč, ověření podpisů smluv 240 Kč, zápis a výmaz v katastru nemovitostí 2 000 Kč. Podmínkou poskytnutí úvěru je zřízení zástavního práva a zákazu zcizení k nemovitosti a sjednání a úhrada pojištění nemovitosti včetně vinkulace pojistného plnění ve prospěch banky.

Nejrychlejší cesta k vlastnímu bydlení!
Tržní sazba
Raiffeisenbank a.s. 5,89 %
Průměrná sazba u HypoGO
5,70 %
Průměrná sazba u HypoGO 5,70 %
Nejrychlejší cesta k vlastnímu bydlení!
Tržní sazba
Raiffeisenbank a.s. 5,89 %
Průměrná sazba u HypoGO 5,70 %

Chci mít výhodnou hypotéku
Máme registraci České národní banky

Potřebujete poradit? Řešíte problém?

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme.

+420 246 034 350