HypoGo logo
HypoGo logo
Hypoteční úvěr Potřebujete poradit?
Refinancování Průvodce Kontakt Pro poradce Přihlášení CZ flag SK flag
Americká hypotéka
Hypoteční úvěr
Refinancování
Americká hypotéka
Průvodce Kontakt Pro poradce Přihlášení CZ flag SK flag
Průvodce hypotékou Novinky Srovnání poskytovatelů Poradna a kontakt Pro poradce Hypoteční kalkulačka CZ flag SK flag
Komerční banka, a.s.
Zkušenosti a recenze
Průměrné hodnocení našimi zákazníky
3,9
z 3674 hodnocení


Ohodnoťte vaši zkušenost
s Komerční banka, a.s.

Z našeho průvodce

HypoGo circle

Nejčastěji kladené otázky ke službě HypoGO (FAQ)

Nejčastějši kladené otázky k službě HypoGO s odpovědmi. Kolik stojí naše služba? Jak HypoGO funguje? S čím mi služba pomůže a proč ji využít?

HypoGo circle

Informace o hypotékách

Přemýšlíte, jaká hypotéka je pro vás nejvýhodnější? Pokud zvažujete hypoteční úvěr, měla by vás při výběru vhodné banky zajímat hlavně výše úrokové sazby, doba fixace, délka splácení, RPSN a další poplatky.

Rychlý kontakt - zavoláme vám!

Odesláním potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Podmínek upravujících užití těchto stránek a souhlasím s nimi.
Beru na vědomí, že Zaloto Digital s.r.o. (správce osobních údajů) zpracovává moje osobní údaje za účelem vyřízení a evidence mých požadavků. Podrobnosti v Zásadách ochrany osobních údajů.
Názory z českého internetu
Hledali jsme názory napříč českými diskuzními fóry a jinými weby,
abychom došli k co nejobjektivnějšímu obsahu.
Svatopluk E.
coolpujcky.cz
Potřeboval jsem modernizovat svůj byt, ale neměl jsem dostatek financí na poměrně rozsáhlou rekonstrukci, která už byla potřeba. Rozhodl jsem se vyřešit situaci hypotečním úvěrem a ze všech možností mi jako nejlepší vyšla Flexibilní hypotéka od Komerční banky. Vše bylo vyřízeno opravdu rychle a dnes už mám svůj byt krásně opravený a jako nový. S hypotékou jsem byl moc spokojený a určitě ji doporučuji i ostatním.
Jana K.
coolpujcky.cz
Spolu s manželem jsme se rozhodli, že si postavíme nový dům. Jedinou možností ale pro nás bylo vzít si na tuto stavbu hypotéku a tak jsme si začali zjišťovat, jaké jsou možnosti a která hypotéka by pro nás byla nejvýhodnější. Rozhodli jsme se pro Flexibilní hypotéku Komerční banky a rozhodně toho nelitujeme. Plně nám vyhovuje možnost změnit si výši splátek až o polovinu nebo možnost přerušení splácení až na tři měsíce. I úrokové sazby a poplatky jsou docela výhodné a tak tuto hypotéku můžeme všem doporučit.
Vít Beran
porovnej24.cz
Měli jsme hypoteční úvěr na domek a přišel nám dost drahý. Využili jsme refinancování od Komerční banky a ta nám nabídla nejen užitečné rady, ale i výhodnější cenu. Na splátkách jsme ve výsledku ušetřili 70 tisíc.
Reprezentativní příklad

Výše úvěru 2 000 000 Kč, splatnost 30 let, pevná úroková sazba 3,19 % p. a., fixace 5 let, RPSN 3,73 %, celková splatná částka 3 292 722,69 Kč. 1. splátka úroků 531,67 Kč, 2. - 359. anuitní splátka 8653 Kč, 360. anuitní splátka 8517,02 Kč. Jednorázové poplatky za: sjednání úvěru 2900 Kč, ocenění nemovitosti 1000 Kč, návrh na vklad do katastru 1000 Kč, návrh na výmaz z katastru 1000 Kč. Měsíční poplatky za: spravování úvěru 0 Kč, běžný účet MůjÚčet 0 Kč, el. výpisy 0 Kč, rizikové životní pojištění 500 Kč. Příklad je spočítán k datu čerpání 12. 11. 2018 a termínu splácení úvěru vždy k 15. dni v měsíci. Zajištění - zástavní právo k nemovitosti, včetně pojištění nemovitosti.

Nejrychlejší cesta k vlastnímu bydlení!
Tržní sazba
Komerční banka, a.s. 6,09 %
Průměrná sazba u HypoGO
6,54 %
Průměrná sazba u HypoGO 6,54 %
Nejrychlejší cesta k vlastnímu bydlení!
Tržní sazba
Komerční banka, a.s. 6,09 %
Průměrná sazba u HypoGO 6,54 %

Chci mít výhodnou hypotéku
Máme registraci České národní banky

Potřebujete poradit? Řešíte problém?

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme.

+420 246 034 350